#206233
Urban II Pro
Trolley
- 2 ruostumatonta teräspoltinta voimakkaaseen suoraan ja epäsuoraan grillaukseen, keittämiseen ja paistamiseen
- massiivinen, emaloitu valurautaritilä integroiduilla liekkisuojilla ja kääntöominaisuudella
- kupu jauhemaalattua alumiinivalua
- irrotettavat, ruostumattomasta teräksestä valmistetut kattilapidikkeet turvalliseen ruoanlaittoon ja helppoon puhdistukseen
Tämä grilli hoitaa hommansa!
Koe ylellinen parveketunnelma ja nauti grillauksesta näköalalla URBAN II PRO -grillillä. Suositun Urban-sarjan jatko-osana URBAN II PRO tarjoaa korkeatasoisen grillausnautinnon – käyttäjäyhteisöltämme saaduilla uusilla ideoilla ja virikkeillä. Pöytägrilli yhdistää maksimaalisen tehon pieneen tilaan, ja se on ihanteellinen parvekkeelle tai spontaaneihin grillijuhliin puistossa. Kahdelta säädettävältä, ruostumattomalta teräspolttimelta onnistuu niin suora kuin epäsuorakin grillaus, ja myös keittäminen käy leikiten. Sillä voit muuttaa koko parvekkeesi kesäkeittiöksi – grillaa, keitä, paista! Emaloitu valurautaritilä tarjoaa sinulle mahdollisuuden valita voimakkaiden paistojälkien ja matalan pannun mahdollistaman mehukkaan paiston välillä. Kestävä, mutta kuitenkin kevyt: valurautainen polttokammio tekee URBAN II PRO -grillistä pitkäikäisen ja kätevän. Vakaat, irrotettavat sivupöydät tarjoavat lisätilaa. Vapaaehtoinen vaunu nostaa grillin seuraavalle tasolle, jolloin siitä tulee korkeampi, tilavampi – ja entistä hauskempi! URBAN II -sarja saa parvekkeesi takuuvarmasti hehkumaan – ja nostaa grillausnautintosi uusiin sfääreihin!
Koe ylellinen parveketunnelma ja nauti grillauksesta näköalalla URBAN II PRO -grillillä. Suositun Urban-sarjan jatko-osana URBAN II PRO tarjoaa korkeatasoisen grillausnautinnon – käyttäjäyhteisöltämme saaduilla uusilla ideoilla ja virikkeillä. Pöytägrilli yhdistää maksimaalisen tehon pieneen tilaan, ja se on ihanteellinen parvekkeelle tai spontaaneihin grillijuhliin puistossa. Kahdelta säädettävältä, ruostumattomalta teräspolttimelta onnistuu niin suora kuin epäsuorakin grillaus, ja myös keittäminen käy leikiten. Sillä voit muuttaa koko parvekkeesi kesäkeittiöksi – grillaa, keitä, paista! Emaloitu valurautaritilä tarjoaa sinulle mahdollisuuden valita voimakkaiden paistojälkien ja matalan pannun mahdollistaman mehukkaan paiston välillä. Kestävä, mutta kuitenkin kevyt: valurautainen polttokammio tekee URBAN II PRO -grillistä pitkäikäisen ja kätevän. Vakaat, irrotettavat sivupöydät tarjoavat lisätilaa. Vapaaehtoinen vaunu nostaa grillin seuraavalle tasolle, jolloin siitä tulee korkeampi, tilavampi – ja entistä hauskempi! URBAN II -sarja saa parvekkeesi takuuvarmasti hehkumaan – ja nostaa grillausnautintosi uusiin sfääreihin!
Video
Yhdellä silmäyksellä
massiivinen, emaloitu grilliritilä integroiduilla liekkisuojilla ja kääntöominaisuudella
2 ruostumatonta teräspoltinta voimakkaaseen suoraan ja epäsuoraan grillaukseen, keittämiseen ja paistamiseen
Puhdistus oder Siivous
irrotettavat, ruostumattomasta teräksestä valmistetut kattilapidikkeet turvalliseen ruoanlaittoon ja helppoon puhdistukseen
irrotettava rasva-astia helppoa ja nopeaa puhdistusta varten
Turvallisuus
käyttö kaasupullolla tai kierreventtiilisellä kaasupatruunalla (sisältää letkun ja säätimen kaasupullon kanssa käyttöä varten)
Materiaali
tilava, alumiinivaluinen kupu integroidulla lämpömittarilla
irrotettavat, muoviset sivutasot voidaan varastoida tilaa säästävästi
kestävä kuori pitkäikäistä ja kevyttä alumiinivalua
Tekniset tiedot
| tuotenumero.: | 206233 |
|---|---|
| kokonaisteho: | 4,4 kW |
| ruostumaton teräspoltin: | 2 x 2,2 kW |
| grillikupu: | jauhemaalattu alumiinivalu |
| kuori: | jauhemaalattu alumiinivalu |
| sytytys: | pietso |
| grillausalue: | 49 x 32 cm / 1 568 cm² |
| grilliritilä: | emaloitu valurautaritilä |
| valinnainen kaasupatruunakäyttö: | kyllä |
| työskentelykorkeus: | 23 cm |
| mitat koottuna: | L 94 x S 42 x K 36 cm |
| mitat koottuna, kun sivutasot on taitettu alas: | L 68 x S 42 x K 36 cm |
| paino: | 12 kg |
| letku ja paineensäädin 30 mbar: | Yksinoikeudella |