#207033
Urban II
Trolley
- 2 ruostumatonta teräspoltinta voimakkaaseen suoraan ja epäsuoraan grillaukseen, keittämiseen ja paistamiseen
- massiivinen, emaloitu valurautaritilä integroiduilla liekkisuojilla ja kääntöominaisuudella
- kupu jauhemaalattua terästä
- irrotettavat, ruostumattomasta teräksestä valmistetut kattilapidikkeet turvalliseen ruoanlaittoon ja helppoon puhdistukseen
TÄMÄ GRILLI HOITAA HOMMANSA!
Koe ylellinen parveketunnelma ja nauti grillauksesta näköalalla URBAN II -grillillä. Suositun Urban-sarjan jatko-osana URBAN II tarjoaa korkeatasoisen grillausnautinnon – käyttäjäyhteisöltämme saaduilla uusilla ideoilla ja virikkeillä. Pöytägrilli yhdistää maksimaalisen tehon pieneen tilaan, ja se on ihanteellinen parvekkeelle tai spontaaneihin grillijuhliin puistossa. Kahdelta säädettävältä, ruostumattomalta teräspolttimelta onnistuu niin suora kuin epäsuorakin grillaus, ja myös keittäminen käy leikiten. Sillä voit muuttaa parvekkeesi kokonaiseksi kesäkeittiöksi – grillaa, keitä, paista! Emaloitu valurautaritilä tarjoaa sinulle mahdollisuuden valita voimakkaiden paistojälkien ja matalan pannun mahdollistaman mehukkaan paiston välillä. Kestävä, mutta kuitenkin kevyt: valurautainen polttokammio tekee URBAN II -grillistä pitkäikäisen ja kätevän. Vakaat, irrotettavat sivupöydät tarjoavat lisätilaa. Vapaaehtoinen vaunu nostaa grillin seuraavalle tasolle, jolloin siitä tulee korkeampi, tilavampi – ja entistä hauskempi! URBAN II -sarja saa parvekkeesi takuuvarmasti hehkumaan – ja nostaa grillausnautintosi uusiin sfääreihin!
Koe ylellinen parveketunnelma ja nauti grillauksesta näköalalla URBAN II -grillillä. Suositun Urban-sarjan jatko-osana URBAN II tarjoaa korkeatasoisen grillausnautinnon – käyttäjäyhteisöltämme saaduilla uusilla ideoilla ja virikkeillä. Pöytägrilli yhdistää maksimaalisen tehon pieneen tilaan, ja se on ihanteellinen parvekkeelle tai spontaaneihin grillijuhliin puistossa. Kahdelta säädettävältä, ruostumattomalta teräspolttimelta onnistuu niin suora kuin epäsuorakin grillaus, ja myös keittäminen käy leikiten. Sillä voit muuttaa parvekkeesi kokonaiseksi kesäkeittiöksi – grillaa, keitä, paista! Emaloitu valurautaritilä tarjoaa sinulle mahdollisuuden valita voimakkaiden paistojälkien ja matalan pannun mahdollistaman mehukkaan paiston välillä. Kestävä, mutta kuitenkin kevyt: valurautainen polttokammio tekee URBAN II -grillistä pitkäikäisen ja kätevän. Vakaat, irrotettavat sivupöydät tarjoavat lisätilaa. Vapaaehtoinen vaunu nostaa grillin seuraavalle tasolle, jolloin siitä tulee korkeampi, tilavampi – ja entistä hauskempi! URBAN II -sarja saa parvekkeesi takuuvarmasti hehkumaan – ja nostaa grillausnautintosi uusiin sfääreihin!
Yhdellä silmäyksellä
massiivinen, emaloitu grilliritilä integroiduilla liekkisuojilla ja kääntöominaisuudella
2 ruostumatonta teräspoltinta voimakkaaseen suoraan ja epäsuoraan grillaukseen, keittämiseen ja paistamiseen
Puhdistus oder Siivous
irrotettavat, ruostumattomasta teräksestä valmistetut kattilapidikkeet turvalliseen ruoanlaittoon ja helppoon puhdistukseen
irrotettava rasva-astia helppoa ja nopeaa puhdistusta varten
Turvallisuus
käyttö kaasupullolla tai kierreventtiilisellä kaasupatruunalla (sisältää letkun ja säätimen kaasupullon kanssa käyttöä varten)
Materiaali
irrotettavat, muoviset sivutasot voidaan varastoida tilaa säästävästi
kestävä kuori pitkäikäistä ja kevyttä alumiinivalua
integroidulla lämpömittarilla varustettu kupu jauhemaalattua terästä
Tekniset tiedot
| tuotenumero.: | 207033 |
|---|---|
| kokonaisteho: | 4,4 kW |
| ruostumaton teräspoltin: | 2 x 2,2 kW |
| grillikupu: | jauhemaalattu teräs |
| kuori: | jauhemaalattu alumiinivalu |
| sytytys: | pietso |
| grillausalue: | 49 x 32 cm / 1 568 cm² |
| grilliritilä: | emaloitu valurautaritilä |
| valinnainen kaasupatruunakäyttö: | kyllä |
| työskentelykorkeus: | 23 cm |
| mitat koottuna: | L 94 x S 42 x K 33,5 cm |
| mitat koottuna, kun sivutasot on taitettu alas: | L 68 x S 42 x K 33,5 cm |
| paino: | 12 kg |
| letku ja paineensäädin 30 mbar: | Yksinoikeudella |