- CRUSTER® (6,7 KW): med bakbrenner og overvarme: høyde og vippevinkel kan stilles inn trinnløst, og keramikkbrenneren sørger for 800 °C infrarød-overvarme i grillen
- 800 °C TURBO ZONE™ (4,6 kW) med infrarød- mesh: oppnår ekstra høye temperaturer på rekordtid
- HEAT RANGE™: konstante temperaturer for grilling ved lav og høy varme
- SWITCH GRID: massiv emaljert støpejernsrist med mange grillmuligheter
Cruster
Turbo Zone
Heat Range
Simple Clean
Switch Grid
Video
Et overblikk
CRUSTER® (6,7 KW): med bakbrenner og overvarme: høyde og vippevinkel kan stilles inn trinnløst, og keramikkbrenneren sørger for 800 °C infrarød-overvarme i grillen, 800 °C TURBO ZONE™ med infrarød-mesh: oppnår ekstra høye temperaturer på rekordtid, HEAT RANGE™: konstante temperaturer for grilling ved lav og høy varme, SWITCH GRID™: emaljert støpejernsrist med mange grillmuligheter, kokeplate for tilberedning av småretter som også kan brukes som avlastningsflate når den lukkes, todelt varmerist av rustfritt stål varmer klar grillmat, 3 brennere av rustfritt stål for effektiv direkte og indirekte grilling/baking
Rengjøring
SIMPLE CLEAN™: enkel rengjøring med brennkammerdeler av rustfritt stål som kan fjernes uten verktøy, 2 fettskuffer av rustfritt stål som kan tas av foran og sikrer enkel rengjøring
Sikkerhet
Gassflasken på 11 kg kan bli i underskapet under bruk, piezo-tenning uten batteri integrert i betjeningshodet muliggjør trygg tenning, flammedeksler av rustfritt stål beskytter brenneren og optimerer varmefordelingen, inkludert trykkreguleringsventil med integrert sikkerhetsventil og slange for ekstra sikkerhet, nivelleringsfunksjon: kan stilles inn enkelt i underskapet for å utjevne et ujevnt underlag
Materiale
Sidedeler av støpt aluminium av høy kvalitet i brennkammeret, stort lokk av emaljert stål og integrert termometer, betjeningspanel og sidebord av rustfritt stål
Tekniske data
| Artikkelnummer.: | 860633 |
|---|---|
| Total effekt: | 24,9 kW |
| Brenner av rustfritt stål: | 2 x 4,2 / 1 x 4,6 |
| Kokeplate: | 0,66–5,2 |
| CRUSTER®: | 6,7 kW |
| 800 °C TURBO ZONE™: | |
| HEAT RANGE™: | |
| SIMPLE CLEAN™: | |
| Grillrist på skinner: | |
| SWITCH GRID™: | |
| Delicater™-ovn: | |
| Lokk: | med doble vegger, emaljert stål / Støpt aluminium |
| Brennkammer: | Rustfritt stål / støpt aluminium |
| Tenning: | Piezo |
| Grillflate: | 68 x 49,5 cm / 3366 cm² |
| Grillrist: | emaljert støpejern / firedelt |
| Gassflaske som kan oppbevares (maks.): | 11 kg |
| Arbeidshøyde: | 93 cm |
| Monteringsmål: | B 147 x D 69,5 x H 121 cm |
| Vekt: | 106 kg |
| Slange og gasstrykkregulator 30 mbar: | Eksklusiv |