- CRUSTER® (6,7 kW): med bakbrenner og overvarme: vippevinkelen kan stilles inn trinnløst, og keramikkbrenneren sørger for 800 °C infrarød-overvarme i grillen
- 800 °C TURBO ZONE™ (4,2 kW) med infrarød-mesh: oppnår ekstra høye temperaturer på rekordtid
- HEAT RANGE™: konstante temperaturer for grilling ved lav og høy varme
- SWITCH GRID: massiv emaljert støpejernsrist med mange grillmuligheter
UNIQ®-serien får grillfans til å juble: To modeller som virkelig imponerer med enestående effekt og komfort, og gjør det vanskelig å motstå fristelsen! Her får du blant annet CRUSTER® med en helling som kan stilles inn og overbeviser med 800 °C infrarød-overvarme for velsmakende biff, sprø pizza og gode dessertretter som crème brûlée – hvor hett er det? Nedenfra får TURBO ZONE™ med infrarød-mesh det til å koke og sikrer at grillen når ekstreme temperaturer på nulltid. Perfekt for rask steking og delikate grillstrimler! Den emaljerte SWITCH GRID™-grillristen gir deg alle grillmulighetene du kan ønske deg, og SIMPLE CLEAN™ gjør rengjøringen til en avslappet opplevelse. For at alt blir hygienisk rent, har sidebordet en GN 1/2-beholder som venter på å holde grillmaten frisk til den er klar for en runde på risten. Og det er ikke alt! Et bestandig skjærebrett av bambus som hygienisk underlag er tilgjengelig direkte på grillen og sørger for behagelig grilling for enhver ekte grillmester.
Cruster
Turbo Zone
Heat Range
Simple Clean
Switch Grid
Video
Et overblikk
CRUSTER® (6,7 KW): med bakbrenner og overvarme: vippevinkelen kan stilles inn trinnløst, og keramikkbrenneren sørger for 800 °C infrarød-overvarme i grillen, 800 °C TURBO ZONE™ med infrarød-mesh: oppnår ekstra høye temperaturer på rekordtid, HEAT RANGE™: konstante temperaturer for grilling ved lav og høy varme, SWITCH GRID™: emaljert støpejernsrist med mange grillmuligheter, varmeristen av rustfritt stål varmer klar grillmat, 4 brennere av rustfritt stål sikrer kraftig direkte og indirekte grilling/baking, gasskraner med flere trinn gjør det mulig å stille inn brennereffekten nøyaktig
Rengjøring
SIMPLE CLEAN™: enkel rengjøring med brennkammerdeler av rustfritt stål som kan fjernes uten verktøy, 2 fettskuffer av rustfritt stål som kan tas av foran og sikrer enkel rengjøring
Sikkerhet
Gassflasken på 11 kg kan bli i underskapet under bruk, piezo-tenning uten batteri integrert i betjeningshodet muliggjør trygg tenning, flammedeksler av rustfritt stål beskytter brenneren og optimerer varmefordelingen, inkludert trykkreguleringsventil med integrert sikkerhetsventil og slange for ekstra sikkerhet
Materiale
Sidedeler av støpt aluminium av høy kvalitet i brennkammeret, stort lokk av emaljert stål og integrert termometer, betjeningspanel og sidebord av rustfritt stål
Tekniske data
| Artikkelnummer.: | 870233 |
|---|---|
| Total effekt: | 25,5 kW |
| Brenner av rustfritt stål: | 3 x 3,7 / 1 x 4,2 |
| Kokeplate: | 3,5 kW |
| CRUSTER®: | 6,7 kW |
| 800 °C TURBO ZONE™: | |
| HEAT RANGE™: | |
| SIMPLE CLEAN™: | |
| SWITCH GRID™: | |
| Lokk: | med doble vegger, emaljert stål / Støpt aluminium |
| Brennkammer: | Rustfritt stål / støpt aluminium |
| Tenning: | Piezo |
| Grillflate: | 72,5 x 45 / 3236 cm² |
| Grillrist: | emaljert støpejern, firedelt |
| Gassflaske som kan oppbevares (maks.): | 11 kg |
| Arbeidshøyde: | 90 cm |
| Monteringsmål: | B 155 x D 65,5 x H 120 cm |
| Vekt: | 62,5 kg |
| Slange og gasstrykkregulator 30 mbar: | Eksklusiv |