- 800 °C TURBO ZONE™ (4,2 kW) med infrarød- mesh: oppnår ekstra høye temperaturer på rekordtid
- HEAT RANGE™: konstante temperaturer for grilling ved lav og høy varme
- SWITCH GRID™: emaljert støpejernsrist med mange grillmuligheter
- En regulerbar infrarød-bakbrenner (3,5 kW): sikrer saftig og sprøtt kjøtt på grillspydet
Med KANSAS II PRO-serien blir hver grilløkt til en triumf: The winner grills it all. Brennerne av rustfritt stål med HEAT RANGE™ sikrer en optimal varmefordeling helt ut i kantene. I stekerommet får du her et temperaturområde på bestandige 80 °C til glohete 400 °C ved risten. Sidedelene av støpt aluminium på lokket sikrer enorm stabilitet og en lang levetid. Og siden det beste ikke er nok for en ekte mester, imponerer KANSAS II PRO-serien med flere mesterlige funksjoner: Risten SWITCH GRID™ og Enders-TURBO ZONE™ gir deg mer enn nok plass til rettene dine. Og når du har levert et fyrverkeri av grillretter, kan du enkelt rengjøre grillen med SIMPLE CLEAN™-systemet vårt.
Turbo Zone
Heat Range
Simple Clean
Switch Grid
Video
Et overblikk
800 °C TURBO ZONE™ med infrarød- mesh: oppnår ekstra høye temperaturer på rekordtid, HEAT RANGE™: konstante temperaturer for grilling ved lav og høy varme, SWITCH GRID™: emaljert støpejernsrist med mange grillmuligheter, regulerbar infrarød-bakbrenner for saftig og sprøtt kjøtt fra grillspyd, kokeplate til tilberedning av småretter, kan også brukes som avlastningsflate når den lukkes, stor varmerist av rustfritt stål varmer klar grillmat, 4 brennere av rustfritt stål for effektiv direkte og indirekte grilling/baking, varmebestandig vindu garanterer god sikt på grillmaten
Rengjøring
SIMPLE CLEAN™: enkel rengjøring med brennkammerdeler av rustfritt stål som kan fjernes uten verktøy, 2 fettskuffer av rustfritt stål som kan tas av foran og sikrer enkel rengjøring, en smart servant er integrert i avlastningsplaten og skjærebrett
Sikkerhet
Gassflasken på 11 kg kan bli i underskapet under bruk, piezo-tenning uten batteri integrert i betjeningshodet muliggjør trygg tenning, flammedeksler av rustfritt stål beskytter brenneren og optimerer varmefordelingen, inkludert trykkreguleringsventil med integrert sikkerhetsventil og slange for ekstra sikkerhet
Materiale
Sidedeler av støpt aluminium av høy kvalitet på lokket, stort lokk av rustfritt stål med integrert termometer. Alle enkeltdelene i brennkammeret er laget av rustfritt stål. Betjeningspanel, sidebord og fire underskap med doble vegger og dører av rustfritt stål. Integrert flaskeåpner av rustfritt stål og skjærebrett av plast.
Tekniske data
| Artikkelnummer.: | 871433 |
|---|---|
| Total effekt: | 22,3 kW |
| Brenner av rustfritt stål: | 3 x 3,7 kW / 1 x 4,2 kW |
| Kokeplate: | 3,5 kW |
| Infrarød-bakbrenner: | 3,5 kW |
| 800 °C TURBO ZONE™: | |
| HEAT RANGE™: | |
| SIMPLE CLEAN™: | |
| SWITCH GRID™: | |
| Lokk: | med doble vegger, rustfritt stål / støpt aluminium |
| Vindu: | |
| Brennkammer: | Rustfritt stål |
| Tenning: | Piezo |
| Grillflate: | 70 x 45 / 3150 cm² |
| Grillrist: | emaljert støpejernrist |
| Gassflaske som kan oppbevares (maks.): | 11 kg |
| Arbeidshøyde: | 89 cm |
| Monteringsmål: | B 153 x D 64 x H 118 cm |
| Vekt: | 80 kg |
| Slange og gasstrykkregulator 30 mbar: | Eksklusiv |