- 800 °C TURBO ZONE™ (4,2 kW) med infrarød- mesh: oppnår ekstra høye temperaturer på rekordtid
- HEAT RANGE™: konstante temperaturer for grilling ved lav og høy varme
- SWITCH GRID™: emaljert støpejernsrist med mange grillmuligheter
- Infrarød-bakbrenner (3,5 KW) og kokeplate (2,9 kW)
Grillene fra MONROE PRO-serien klarer det meste. Alle som gjerne vil tøye grensene for det som er mulig når de griller, kommer til å få en gyllen mulighet med denne komplette kraftpakken. Alle deler av gassgrillen er planlagt og optimert i minste detalj. I tillegg til formstabile og bestandige sidedeler til lokket av solid støpt aluminium, har 4 SIK TURBO også robuste brennkamre av støpt aluminium og robust rustfritt stål. Med TURBO ZONE™ mestrer du kongedisiplinen «perfekt stekt biff» uten problemer mens HEAT RANGE™-brennerne i rustfritt stål stiller inn alle ønskede temperaturer fra lav til høy. Vinduet sørger samtidig for at du alltid har oversikt. Og det er ikke alt: Det omfattende tilbehøret – for eksempel til SWITCH GRID™-risten – oppfyller alle ønsker og krav. Med SIMPLE CLEAN™ trenger du heller ikke bekymre deg for smuss takket være den lekende lette rengjøringen.
Turbo Zone
Heat Range
Simple Clean
Switch Grid
Video
Et overblikk
800 °C TURBO ZONE™ med infrarød- mesh: oppnår ekstra høye temperaturer på rekordtid, HEAT RANGE™: konstante temperaturer for grilling ved lav og høy varme, SWITCH GRID™: emaljert støpejernsrist med mange grillmuligheter, infrarød-bakbrenner for saftig og sprøtt kjøtt fra grillspyd, kokeplate til tilberedning av småretter, kan også brukes som avlastningsflate når den lukkes, stor svingende varmerist av rustfritt stål varmer klar grillmat, 4 brennere av rustfritt stål for effektiv direkte og indirekte grilling, varmebestandig panoramavindu garanterer god sikt på grillmaten
Rengjøring
SIMPLE CLEAN™: enkel rengjøring med brennkammerdeler av rustfritt stål som kan fjernes uten verktøy, avtakbar fettskuff med fettbeholder for enkel rengjøring
Sikkerhet
Gassflasken på 11 kg kan bli i underskapet under bruk, piezo-tenning uten batteri integrert i betjeningshodet muliggjør trygg tenning, flammedeksler av rustfritt stål beskytter brenneren og optimerer varmefordelingen, inkludert trykkreguleringsventil med integrert sikkerhetsventil og slange for ekstra sikkerhet
Materiale
Sidedeler av støpt aluminium av høy kvalitet på lokket og brennkammeret, stort lokk av rustfritt stål med integrert termometer, to store sidebord av rustfritt stål med avlastningsflate foran og kroker til redskaper på sidene, betjeningspanel og to dører med doble vegger av rustfritt stål
Tekniske data
| Artikkelnummer.: | 837833 |
|---|---|
| Total effekt: | 21,1 kW |
| Brenner av rustfritt stål: | 3 x 3,5 kW / 1 x 4,2 kW |
| Kokeplate: | 2,9 kW |
| Infrarød-bakbrenner: | 3,5 kW |
| 800 °C TURBO ZONE™: | |
| HEAT RANGE™: | |
| SIMPLE CLEAN™: | |
| SWITCH GRID™: | |
| Lokk: | med doble vegger, rustfritt stål / støpt aluminium |
| Vindu: | |
| Brennkammer: | Rustfritt stål / støpt aluminium |
| Tenning: | Piezo |
| Grillflate: | 74 x 43 cm / 3182 cm² |
| Grillrist: | emaljert støpejernrist |
| Gassflaske som kan oppbevares (maks.): | 11 kg |
| Arbeidshøyde: | 90 cm |
| Monteringsmål: | B 153,5 x D 58 x H 118,5 cm |
| Vekt: | 55 kg |
| Slange og gasstrykkregulator 30 mbar: | Eksklusiv |