- 800 °C TURBO ZONE™ (4,0 kW) med infrarød-mesh: oppnår ekstra høye temperaturer på rekordtid
- SWITCH GRID™: emaljert støpejernsrist med mange grillmuligheter
- Infrarød-bakbrenner (3,5 KW) og kokeplate (2,9 kW)
- 4 brennere av rustfritt stål for kraftig direkte og indirekte grilling/baking
Med HYDE®-serien får du alt du trenger til den neste grillfesten. Kompakte HYDE® 4 sørger for at du er perfekt forberedt på den neste grillkvelden i hagen. denne grillen har utstyr og kraft til hagen! Med en 800 °C TURBO ZONE™ og infrarød-mesh får du enkelt en perfekt grillopplevelse. Infrarød-bakbrenneren sørger for saftig og sprø grillmat på spyd. SWITCH GRID™-støpejernsristen og den smarte kokeplaten gir deg friheten du trenger til å grille hva du vil. Med vinduet har du alltid god oversikt over grillmaten. HYDE®-serien er det perfekte valget for alle som ikke vil inngå kompromisser når de griller og vil ha omfattende grillutstyr.
Turbo Zone
Switch Grid
Video
Et overblikk
800 °C TURBO ZONE™ med infrarød-mesh: oppnår ekstra høye temperaturer på rekordtid, infrarød-bakbrenner for saftig og sprøtt kjøtt fra grillspyd, kokeplate til tilberedning av småretter, kan også brukes som avlastningsflate når den lukkes, stor varmerist av rustfritt stål varmer klar grillmat, 4 brennere av rustfritt stål for effektiv direkte og indirekte grilling
Rengjøring
Avtakbar fettskuff med fettbeholder til enkel rengjøring, grillrist i flere deler som enkelt kan tas ut og rengjøres
Sikkerhet
Gassflasken på 11 kg kan bli i underskapet under bruk, piezo-tenning uten batteri integrert i betjeningshodet muliggjør trygg tenning, flammedeksler beskytter brenneren og optimerer varmefordelingen, inkludert trykkreguleringsventil og slange for ekstra sikkerhet
Materiale
Stort lokk med to vegger og integrert termometer, vinduet garanterer god sikt på grillmaten, sidebord som kan foldes ned slik a grillen kan oppbevares kompakt
Tekniske data
| Artikkelnummer.: | 804133 |
|---|---|
| Total effekt: | 19.4 |
| Brenner av rustfritt stål: | 3 x 3,0 kW / 1 x 4,0 kW |
| Kokeplate: | 2,9 kW |
| Infrarød-bakbrenner: | 3,5 kW |
| 800 °C TURBO ZONE™: | |
| SWITCH GRID™: | |
| Lokk: | med doble vegger / pulverlakkert stål |
| Vindu: | |
| Brennkammer: | emaljert stål |
| Tenning: | Piezo |
| Grillflate: | 64 x 42 cm / 2668 cm² |
| Grillrist: | emaljert støpejernrist |
| Gassflaske som kan oppbevares (maks.): | 11 kg |
| Arbeidshøyde: | 91 cm |
| Monteringsmål: | B 135,5 x D 56 x H 117 cm |
| Monteringsmål ved nedfoldede sidebord: | B 114 x D 56 x H 117 cm |
| Vekt: | 47 kg |
| Slange og gasstrykkregulator 30 mbar: | Eksklusiv |