#971925
eURBAN
Pro 2 Turbo
- TURBO ZONE™ (2,2 kW): oppnår ekstra høye temperaturer på rekordtid med et knappetrykk
- SIMPLE CLEAN™: enkel rengjøring takket være reflektorskål som kan fjernes uten verktøy
- EMALJERT STØPEGJERDE med mange grillmuligheter
- STABILE SIDESTOLPER kan monteres enkelt og fleksibelt
URBANES BBQ, ELEKTRISK LADET
eURBAN-serien gir konsentrert grillglede – raskt klar til bruk og med full kraft. To trinnløst regulerbare varmeelementer med til sammen 2,2 kW sørger for kraftig varme, som overføres jevnt til grillmaten fra den emaljerte støpejernsristen. Stabile sidehyller gir plass til grillutstyr og kan fjernes uten verktøy ved behov, mens den praktiske kabelopprullingen sørger for orden etter grillingen. Takket være SIMPLE CLEAN™ reflektorskålen i rustfritt stål er selv rengjøringen etter grillingen ikke lenger noe problem. For alle som liker å skru opp varmen, finnes eURBAN PRO med integrert TURBO ZONE™ og hele 2,2 kW på knappetrykk, konsentrert på høyre side av grillen. Den pulverlakkerte støpealuminiumhetten lagrer varmen spesielt effektivt og sørger for perfekte resultater – fra sprø pizza til saftig biff. Med eURBAN-serien opplever du elektrisk grilling på sitt beste – urban, kraftig, uimotståelig. Slik griller byen
eURBAN-serien gir konsentrert grillglede – raskt klar til bruk og med full kraft. To trinnløst regulerbare varmeelementer med til sammen 2,2 kW sørger for kraftig varme, som overføres jevnt til grillmaten fra den emaljerte støpejernsristen. Stabile sidehyller gir plass til grillutstyr og kan fjernes uten verktøy ved behov, mens den praktiske kabelopprullingen sørger for orden etter grillingen. Takket være SIMPLE CLEAN™ reflektorskålen i rustfritt stål er selv rengjøringen etter grillingen ikke lenger noe problem. For alle som liker å skru opp varmen, finnes eURBAN PRO med integrert TURBO ZONE™ og hele 2,2 kW på knappetrykk, konsentrert på høyre side av grillen. Den pulverlakkerte støpealuminiumhetten lagrer varmen spesielt effektivt og sørger for perfekte resultater – fra sprø pizza til saftig biff. Med eURBAN-serien opplever du elektrisk grilling på sitt beste – urban, kraftig, uimotståelig. Slik griller byen
Turbo Zone (2,2 kW)
Simple Clean
Et overblikk
TURBO ZONE™: ekstra høye temperaturer for kraftig steking med et trykk på en knapp
2 varmezoner for kraftig direkte og indirekte grilling/steking – individuelt justerbar
Emaljert støpejernsrist for optimal varmeoppbevaring
Kabelopprulling for ryddig oppbevaring og transport av strømkabelen
Rengjøring
SIMPLE CLEAN™: enkel rengjøring takket være reflektorskål som kan fjernes uten verktøy
uttakbar fettskuff for enkel rengjøring
Materiale
Brennkammer av pulverlakkert støpt aluminium
Stor kokekappe av støpt aluminium med integrert termometer
Avtakbare sidehyller av plast kan oppbevares plassbesparende
Tekniske data
| Artikkelnummer.: | 971925 |
|---|---|
| Total effekt: | 2,2kW |
| Varmeelementer: | 3 x 1,1 kW (maks. 2 kan brukes samtidig) |
| TURBO ZONE™: | |
| SIMPLE CLEAN™: | |
| Lokk: | pulverlakkert støpt aluminium |
| Brennkammer: | støpt aluminium |
| Grillflate: | 48 x 31,5 cm / 1.528 cm² |
| Grillrist: | emaljert støpejernrist |
| Arbeidshøyde: | 22 cm |
| Monteringsmål: | B 95 x D 48 x H 35 cm |
| Vekt: | 13 |
| Kabellengde: | 175 cm |