#971825
eURBAN
2
- SIMPLE CLEAN™: enkel rengjøring takket være reflektorskål som kan fjernes uten verktøy
- EMALJERT STØPEGJERDE med mange grillmuligheter
- STABILE SIDESTOLPER kan monteres enkelt og fleksibelt
- KABELOPPTRULLING for ryddig oppbevaring og transport av strømkabelen
URBANES BBQ, ELEKTRISK LADET
eURBAN-serien gir konsentrert grillglede – raskt klar til bruk og med full kraft. To trinnløst regulerbare varmeelementer med til sammen 2,2 kW sørger for kraftig varme, som overføres jevnt til grillmaten fra den emaljerte støpejernsristen. Stabile sidehyller gir plass til grillutstyr og kan fjernes uten verktøy ved behov, mens den praktiske kabelopprullingen sørger for orden etter grillingen. Takket være SIMPLE CLEAN™ reflektorskålen i rustfritt stål er ikke engang rengjøring etter grillingen lenger noe problem. Med eURBAN-serien opplever du elektrisk grilling på sitt beste – urban, kraftig, uimotståelig. Slik griller byen.
eURBAN-serien gir konsentrert grillglede – raskt klar til bruk og med full kraft. To trinnløst regulerbare varmeelementer med til sammen 2,2 kW sørger for kraftig varme, som overføres jevnt til grillmaten fra den emaljerte støpejernsristen. Stabile sidehyller gir plass til grillutstyr og kan fjernes uten verktøy ved behov, mens den praktiske kabelopprullingen sørger for orden etter grillingen. Takket være SIMPLE CLEAN™ reflektorskålen i rustfritt stål er ikke engang rengjøring etter grillingen lenger noe problem. Med eURBAN-serien opplever du elektrisk grilling på sitt beste – urban, kraftig, uimotståelig. Slik griller byen.
Simple Clean
Et overblikk
2 varmezoner for kraftig direkte og indirekte grilling/steking – individuelt justerbare
Emaljert støpejernsrist for optimal varmelagring
Rengjøring
SIMPLE CLEAN™: enkel rengjøring takket være reflektorskål som kan fjernes uten verktøy
uttakbar fettskuff for enkel rengjøring
Materiale
Brennkammer av pulverlakkert støpt aluminium
Stabil hette av pulverlakkert stål med integrert termometer
Avtakbare sidehyller av plast kan oppbevares plassbesparende
Tekniske data
| Artikkelnummer.: | 971825 |
|---|---|
| Total effekt: | 2,2kW |
| Varmeelementer: | 2 x 1,1 kW |
| SIMPLE CLEAN™: | |
| Lokk: | pulverlakkert stål |
| Brennkammer: | støpt aluminium |
| Grillflate: | 48 x 31,5 cm / 1.528 cm² |
| Grillrist: | emaljert støpejernrist |
| Arbeidshøyde: | 22 cm |
| Monteringsmål: | B 95 x D 48 x H 32,5 cm |
| Vekt: | 12.5 |
| Kabellengde: | 175 cm |