#210833
Explorer II Pro
Caravan
- 2 brennere av rustfritt stål for kraftig direkte og indirekte grilling, matlaging og baking
- Risten av rustfritt stål sikrer en jevn varmefordeling og er enkel å rengjøre
- Lokk av pulverlakkert støpt aluminium
- Avtakbare gryterister av rustfritt stål for trygg matlaging og enkel rengjøring
GRILL PÅ FARTEN OG LAG EVENTYRLIGE RETTER
EXPLORER II PRO tar matlaging utendørs til neste nivå – helt uten å måtte bestige fjell! De to brennerne av rustfritt stål kan reguleres uavhengig av hverandre og gir grillopplevelsen et løft uten at du må bekymre deg for høydeskrekk. Enten du vil grille direkte eller steke indirekte, gir den todelte risten av rustfritt stål og de underliggende gryteristene dine mer enn nok fleksibilitet. Det betyr at du både kan steke og samtidig koke mat – perfekt for alle utendørseventyr. Det robuste lokket av støpt aluminium og brennkammeret til EXPLORER II PRO sikrer en lang levetid, mens de pluggbare beina gjør at du kan velge: liten og kompakt eller lange bein «i høyden». Med EXPLORER II PRO er det du som bestemmer hvem som går til topps i grillmesterskapet! Enten du velger gassflaske eller skrupatron – denne allsidige grillen tilpasser seg behovene dine. Explorer II Pro: kompakt, bærbar og din perfekte ledsager til grenseløs grillglede.
EXPLORER II PRO tar matlaging utendørs til neste nivå – helt uten å måtte bestige fjell! De to brennerne av rustfritt stål kan reguleres uavhengig av hverandre og gir grillopplevelsen et løft uten at du må bekymre deg for høydeskrekk. Enten du vil grille direkte eller steke indirekte, gir den todelte risten av rustfritt stål og de underliggende gryteristene dine mer enn nok fleksibilitet. Det betyr at du både kan steke og samtidig koke mat – perfekt for alle utendørseventyr. Det robuste lokket av støpt aluminium og brennkammeret til EXPLORER II PRO sikrer en lang levetid, mens de pluggbare beina gjør at du kan velge: liten og kompakt eller lange bein «i høyden». Med EXPLORER II PRO er det du som bestemmer hvem som går til topps i grillmesterskapet! Enten du velger gassflaske eller skrupatron – denne allsidige grillen tilpasser seg behovene dine. Explorer II Pro: kompakt, bærbar og din perfekte ledsager til grenseløs grillglede.
Et overblikk
Rist i rustfritt stål med integrerte flammedeksler, gryterister av rustfritt stål som kan tas av for trygg matlaging og enkel rengjøring, 3 ulike stekefunksjoner: grill, steking og baking, kan brukes på bord og frittstående
Rengjøring
avtakbare kjelerister i rustfritt stål for trygg matlaging og enkel rengjøring. En avtakbar fettskål gjør at du raskt og enkelt kan rengjøre apparatet
Sikkerhet
Drift med gassflaske eller skrupatron (slange og regulator for bruk med gassflaske medfølger)
Materiale
Robust hus av bestandig og lett støpt aluminium, stort lokk av støpt aluminium med integrert termometer,
Tekniske data
| Artikkelnummer.: | 210833 |
|---|---|
| Total effekt: | 4,4 kW |
| Brenner av rustfritt stål: | 2 x 2,2 kW |
| Lokk: | pulverlakkert støpt aluminium |
| Termometer: | |
| Hus: | pulverlakkert støpt aluminium |
| Tenning: | Piezo |
| Grillflate: | 49 x 32 cm / 1568 cm² |
| Grillrist: | Rist i rustfritt stål / todelt |
| avtakbare kjelerister: | |
| Avlastningsbrett: | |
| Arbeidshøyde stativgrill: | 67 cm |
| Arbeidshøyde bordgrill: | 27 cm |
| Monteringshøyde stativgrill: | B 60 x D 48 x H 81 |
| Monteringshøyde bordgrill: | B 60 x D 42 x H 39 |
| Vekt: | 10 kg |
| Drift: | Gassflaske uten skrupatron |
| Slange og gasstrykkregulator 30 mbar: | Eksklusiv |