- 800 °C TURBO ZONE™ (4 kW) med infrarød- mesh: oppnår ekstra høye temperaturer på rekordtid
- SWITCH GRID™: emaljert støpejernsrist med mange grillmuligheter
- Gassflasken på 11 kg kan bli i underskapet under bruk
- Sidebord som kan foldes ned slik at grillen kan oppbevares kompakt
En tusenkunstner. Alt i ett. Grillene i CHICAGO NEXT-serien er tusenkunstnere som du vil ha stor glede av i lang tid. 4 R Turbo har selvfølgelig en emaljert støpejernsrist og en TURBO ZONE™ som du kan bruke til å turboraskt nå topptemperaturer på grillflaten. Litt «avkjøling» får du derimot med varmeristen av rustfritt stål. Tusenkunstneren avrundes med SWITCH GRID™-systemet som gjør at du kan bruke sear grate, pizzastein, panne, fjærkremodul eller dutch oven med grillen, samt to sammenleggbare sidebord.
Turbo Zone
Switch Grid
Et overblikk
800 °C TURBO ZONE™ med infrarød- mesh: oppnår ekstra høye temperaturer på rekordtid, SWITCH GRID™ emaljert støpejernrist med mange grillmuligheter, stor varmerist av rustfritt stål varmer klar grillmat, 4 brennere av rustfritt stål for effektiv direkte og indirekte grilling,
Rengjøring
Avtakbar fettskuff med fettbeholder til enkel rengjøring, grillrist i flere deler som enkelt kan tas ut og rengjøres
Sikkerhet
Gassflasken på 11 kg kan bli i underskapet under bruk, piezo-tenning uten batteri muliggjør trygg tenning, flammedeksler beskytter brenneren og optimerer varmefordelingen, inkludert trykkreguleringsventil med integrert sikkerhetsventil og slange for ekstra sikkerhet
Materiale
Stort lokk av rustfritt stål og integrert termometer, brennkammer av emaljert stål, foldbart sidebord av pulverlakkert stål
Tekniske data
| Artikkelnummer.: | 89366 |
|---|---|
| Total effekt: | 13 kW |
| Brenner av rustfritt stål: | 3 x 3 kW / 1 x 4 kW |
| 800 °C TURBO ZONE™: | |
| SWITCH GRID™: | |
| Lokk: | med doble vegger, rustfritt stål / pulverlakkert stål |
| Brennkammer: | emaljert stål |
| Tenning: | Piezo |
| Grillflate: | 71 x 42 cm / 2982 cm² |
| Grillrist: | emaljert støpejernrist |
| Gassflaske som kan oppbevares (maks.): | 11 kg |
| Arbeidshøyde: | 85 cm |
| Monteringsmål: | B 134,5 x D 51 x H 108 cm |
| Monteringsmål ved nedfoldede sidebord: | B 119 x D 51 x H 108 cm |
| Vekt: | 39 kg |
| Slange og gasstrykkregulator 50 mbar: | Inkludert |