#97156
eFlavour®
2 Turbo
- TURBO ZONE™: oppnår ekstra høye temperaturer på rekordtid med et knappetrykk
- SIMPLE CLEAN™: enkel rengjøring med brennkammerdeler som kan fjernes uten verktøy
- SWITCH GRID™: emaljert støpejernsrist med mange grillmuligheter
- Praktisk serveringsfat: kan festes foran i vognen, enkelt tas ut og like enkelt oppbevares
FLAVOUR-FUSION
En elektrisk grill etter din smak: eFLAVOUR® er en kraftig kombinasjon av kraft, teknologi og design. Med sin samlede effekt på 3 kW gir den deg alltid nok elektrisk effekt til å steke på begge varmesonene eller bare på høyre ristside, slik at du kan lange mange ulike grillretter. I tillegg til TURBO ZONE™ får du også SWITCH GRID™ og SIMPLE CLEAN™, som gir deg enda flere muligheter med grillen og enkel håndtering. En ristflate på nesten 2000 cm² og et lokk med doble vegger sikrer at du får nok plass til å glede alle festens gjester med retter til samme tid. Men eFLAVOUR® er også et eksklusivt designvidunder: I stedet for å ha en dør i underskapet, har den spor i de fremre beina som har plass til et flott serveringsfat. Der fungerer det som synsvern for hyllebunnene. Når den så brukes til å servere grillmaten, viser den virkelig hva den kan og bringer velsmakende retter fra grillen til bordet – vel bekomme!
En elektrisk grill etter din smak: eFLAVOUR® er en kraftig kombinasjon av kraft, teknologi og design. Med sin samlede effekt på 3 kW gir den deg alltid nok elektrisk effekt til å steke på begge varmesonene eller bare på høyre ristside, slik at du kan lange mange ulike grillretter. I tillegg til TURBO ZONE™ får du også SWITCH GRID™ og SIMPLE CLEAN™, som gir deg enda flere muligheter med grillen og enkel håndtering. En ristflate på nesten 2000 cm² og et lokk med doble vegger sikrer at du får nok plass til å glede alle festens gjester med retter til samme tid. Men eFLAVOUR® er også et eksklusivt designvidunder: I stedet for å ha en dør i underskapet, har den spor i de fremre beina som har plass til et flott serveringsfat. Der fungerer det som synsvern for hyllebunnene. Når den så brukes til å servere grillmaten, viser den virkelig hva den kan og bringer velsmakende retter fra grillen til bordet – vel bekomme!
Turbo Zone (3 kW)
Turbo Zone (2,2 kW)
Simple Clean
Switch Grid
Video
Et overblikk
TURBO ZONE™: få turboraskt ekstra høye temperaturer til grilling med et knappetrykk, SWITCH GRID™ emaljert støpejernrist med mange grillmuligheter, stor, svingende varmerist av rustfritt stål varmer klar grillmat, 2 brennere av rustfritt stål for effektiv direkte og indirekte grilling/baking – kan stilles inn individuelt
Rengjøring
SIMPLE CLEAN™: enkel rengjøring med brennkammerdeler av rustfritt stål som kan fjernes uten verktøy, avtakbar fettskuff gjør den enkel å rengjøre
Materiale
Brennkammer av pulverlakkert stål, lokk med doble vegger av pulverlakkert stål med integrert termometer, betjeningspanel av pulverlakkert stål, sidebord av pulverlakkert stål, serveringsfat av plast som kan fjernes
Tekniske data
| Artikkelnummer.: | 97156 |
|---|---|
| Total effekt: | 3 kW |
| Varmeelementer: | 3 x 1,5 kW (maks. 2 kan brukes samtidig) |
| TURBO ZONE™: | |
| SIMPLE CLEAN™: | |
| SWITCH GRID™: | |
| Lokk: | med doble vegger, pulverlakkert stål |
| Brennkammer: | pulverlakkert stål |
| Grillflate: | 50 x 39 cm / 1950 cm² |
| Grillrist: | emaljert støpejernrist |
| Arbeidshøyde: | 89,5 cm |
| Monteringsmål: | B 108 x D 57 x H 108,5 cm |
| Monteringsmål ved nedfoldede sidebord: | B 75,5 x D 57 x H 108,5 cm |
| Vekt: | 31,5 kg |
| Kabellengde: | 210 cm |