#1351
Vancouver M
- Solidna, profesjonalna skrzynka przemysłowa wykonana z aluminium o grubości średnicy ok. 1 mm
- Wysoka stabilność dzięki solidnym profilom pokrywy, krawędzi i podstawy
- Solidne narożniki wykonane z odlewanego aluminium
- Gumowy profil dookoła chroni przed kurzem i zachlapaniami
Skrzynia VANCOUVER Industry Pro to nasz uniwersalny pojemnik do przechowywania i transportu. Dzięki doskonałej jakości wykonania, jest niezwykle trwały i ma niezrównaną pakowność. Solidne, odlewane ciśnieniowo krawędzie oraz trwała konstrukcja podstawy i pokrywy zapewniają skrzyni niezrównaną stabilność. Jej podstawa ma dwa pofałdowania, co zapewnia dodatkową integralność strukturalną. Dzięki zawieszce można łatwo oznaczyć pudełka i odczytać ich zawartość.
Video
Dane techniczne
| Nr produktu.: | 1351 |
|---|---|
| Stock goods: | tak |
| Volume: | 170 L |
| Material thickness: | 1 mm |
| External dimensions: | szer. 78,8 x gł. 58,5 x wys. 43,9 cm |
| Internal dimensions: | szer. 75,8 x gł. 54,9 x wys. 40,7 cm |
| Weight: | 8.1 kg |
| Numer artykułu: | 1357 |
| Dostępność magazynowa: | tak |
| Pojemność: | 170 L |
| Grubość materiału: | 1 mm |
| Wymiary zewnętrzne: | szer. 78,8 x gł. 58,5 x wys. 43,9 cm |
| Wymiary wewnętrzne: | szer. 75,8 x gł. 54,9 x wys. 40,7 cm |
| Waga: | 8.1 kg |