- CRUSTER® (6,7 kW): od tylnego palnika po górne ciepło Ceramiczny palnik podczerwieni zapewnia górne ciepło o temperaturze do 800°C. Kąt nachylenia palnika można regulować bezstopniowo, co umożliwia precyzyjne dopasowanie do różnych technik grillowania oraz typów potraw.
- Strefa TURBO ZONE™ 8°C (4,2 kW) z siatką na podczerwień: w mgnieniu oka osiąga wyjątkowo wysokie temperatury do błyskawicznego smażenia
- HEAT RANGE™: stała temperatura do grillowania na małym lub dużym ogniu
- SWITCH GRID™: emaliowany ruszt odlewany oferuje wszechstronne możliwości grillowania
Seria UNIQ® zachwyca miłośników grillowania: trzy modele, które przenoszą wydajność, design i komfort na nowy poziom. CRUSTER® wyróżnia się regulowanym nachyleniem i górnym promieniowaniem podczerwonym o temperaturze 800 °C do steków, pizzy lub deserów. TURBO ZONE™ osiąga ekstremalne temperatury w rekordowym czasie – idealne do smażenia na ostrym ogniu i uzyskania charakterystycznych śladów grillowania. Na emaliowanej, odlewanej kratce SWITCH GRID™ można grillować wszystko, a SIMPLE CLEAN™ ułatwia czyszczenie. W bocznym stoliku pojemnik GN-1/2 zapewnia świeże produkty do grillowania, a trwała bambusowa deska do krojenia służy jako higieniczna powierzchnia do przygotowywania potraw bezpośrednio przy grillu. A kto potrzebuje jeszcze więcej miejsca, może sięgnąć po nowy model UNIQ® Kitchen w kolorze czarnym matowym: prawdziwa atrakcja z nowo zaprojektowanymi pokrętłami i dwoma dodatkowymi szafkami pod półkami bocznymi. Dzięki temu powstaje dużo miejsca do przechowywania akcesoriów do grillowania, przypraw lub napojów – zawsze schludnie uporządkowanych i pod ręką.
Cruster
Turbo Zone
Heat Range
Simple Clean
Switch Grid
W skrócie
CRUSTER® (6,7 KW): od tylnego palnika do górnego żaru: bezstopniowo regulowany kąt nachylenia, ceramiczny palnik zapewnia górny żar na podczerwień o temperaturze 800°C
800°C TURBO ZONE™ z siatką na podczerwień: błyskawicznie osiąga bardzo wysokie temperatury do smażenia
HEAT RANGE™: stała temperatura do gotowania na małym lub dużym ogniu
SWITCH GRID™: emaliowany ruszt odlewany
3 palniki ze stali nierdzewnej do wydajnego grillowania bezpośredniego i pośredniego
Wielopoziomowe pokrętła do precyzyjnej regulacji mocy palnika
Czyszczenie
SIMPLE CLEAN™: elementy komory spalania można ręcznie wyjąć, co ułatwia czyszczenie – bez użycia narzędzi
2 tacki na tłuszcz ze stali nierdzewnej można wyjąć z przodu
Bezpieczeństwo
Butla z gazem o pojemności 11 kg może pozostać w szafce dolnej podczas użytkowania
Bezbateryjny zapłon piezoelektryczny w przycisku sterującym oznacza, że rozpalenie płomienia jest bezpieczne i niezawodne
Aromatyzery ze stali nierdzewnej chronią palniki i optymalizują rozprowadzanie ciepła
Funkcja poziomowania: można ją wygodnie regulować wewnątrz szafki bazowej, aby zniwelować nierówności na powierzchni podłogi
Materiał
Wysokiej jakości panele boczne z odlewanego aluminium w komorze spalania
Emaliowana stalowa, pojemna pokrywa ze zintegrowanym termometrem
Panel sterowania i półki boczne ze stali nierdzewnej
Dane techniczne
| Nr produktu.: | 870333 |
|---|---|
| Całkowita moc w kW: | 25,5 kW |
| Palniki ze stali nierdzewnej kW: | 3 x 3,7 kW / 1 x 4,2 kW |
| Kuchenka boczna kW: | 3,5 kW |
| CRUSTER®: | 6,7 kW |
| TURBO ZONE™: | tak |
| HEAT RANGE™: | tak |
| SIMPLE CLEAN™: | tak |
| SWITCH GRID™: | tak |
| Zapłon: | Piezoelektryczny |
| Powierzchnia grillowa cm / cm²: | 72,5 x 45 / 3236 cm² |
| Ruszt grillowy: | Żeliwo emaliowane |
| Miejsce do przechowywania butli z gazem: | 11 kg |
| Wysokość robocza: | 90 cm |
| Wymiary: | szer. 155 x gł. 65,5 x wys. 120 cm |
| Waga: | 82,5 kg |
| Wąż gazowy i regulator ciśnienia gazu 30mbar: | Do dokupienia |