#187633
Bondy
2Z
- Dwa palniki ze stali nierdzewnej (2 x 2,3 kW) z płynną regulacją i zabezpieczeniem zapłonu zapewniają imponujące rezultaty gotowania
- Wytrzymały ruszt pod naczynia, chromowany i łatwy w demontażu
- Zdejmowana pokrywa i gładkie powierzchnie ułatwiające czyszczenie
- Zamknięcie zapewnia bezpieczny i cichy transport
ELASTYCZNY, KOMPAKTOWY, WYDAJNY
Nowa seria BONDY to idealny towarzysz dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu, którzy cenią sobie wygodę i funkcjonalność. Dzięki dwóm lub trzem płynnie regulowanym palnikom z łatwością przygotujesz każdy posiłek w krótkim czasie. Zdejmowana pokrywa ułatwia czyszczenie, a lekka konstrukcja zapewnia bezproblemowy transport. Solidny ruszt gwarantuje stabilność podczas gotowania. Kuchenka może być podłączona do butli gazowej, naboju z gwintem lub instalacji gazowej w pojazdach rekreacyjnych.
Nowa seria BONDY to idealny towarzysz dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu, którzy cenią sobie wygodę i funkcjonalność. Dzięki dwóm lub trzem płynnie regulowanym palnikom z łatwością przygotujesz każdy posiłek w krótkim czasie. Zdejmowana pokrywa ułatwia czyszczenie, a lekka konstrukcja zapewnia bezproblemowy transport. Solidny ruszt gwarantuje stabilność podczas gotowania. Kuchenka może być podłączona do butli gazowej, naboju z gwintem lub instalacji gazowej w pojazdach rekreacyjnych.
Dane techniczne
| Nr produktu.: | 187633 |
|---|---|
| Dostępność magazynowa: | tak |
| Moc palników kW: | 2 x 2,3 kW |
| Palniki: | Stal nierdzewna |
| Zasilanie: | Butla gazowa, kartusz wkręcany lub gniazdo gazowe do przyczep kempingowych |
| Zapłon: | Ręczny |
| Bezpieczny zapłon: | tak |
| Maksymalna średnica patelni: | 20 cm |
| Ruszt kuchenki gazowej: | Chromowany |
| Pokrywa i obudowa: | Stal malowana proszkowo, tworzywo sztuczne |
| Wymiary: | szer. 49 x gł. 32 x wys. 33 cm |
| Waga: | 3 kg |