#8220633
Amaro®
2
- DUŻA POWIERZCHNIA PIECZENIA: stalowa płyta (plancha) o powierzchni 2610 cm² idealnie nadaje się do przygotowywania różnych potraw w tym samym czasie
- UCHWYTY BOCZNE PLANCHY ZE STALI NIERDZEWNEJ: zapewniają łatwą obsługę podczas wyjmowania, czyszczenia i montażu
- PALNIKI ZE STALI NIERDZEWNEJ W KSZTAŁCIE LITERY U (4,3 kW) Z PŁYNNĄ REGULACJĄ: ich kształt sprawia, że ciepło jest rozprowadzane równomiernie na całej powierzchni
- 2 SKŁADANE BOCZNE PÓŁKI do zajmującego mało miejsca przechowywania
NOWE GRANICE PRZYJEMNOŚCI Z GRILLOWANIA
Dzięki naszym grillom AMARO® Plancha na nowo odkryjesz sztukę grillowania – nie na zwykłym ruszcie, ale na obszernych planchach ze stali szlachetnej! Dzięki specjalnej konstrukcji płynnie regulowane palniki ze stali nierdzewnej przekazują ciepło równomiernie i bezpośrednio do płyty grillowej, która w ten sposób osiąga odpowiednią temperaturę w bardzo krótkim czasie – zapewniając prawdziwą przyjemność z grillowania. Zdejmowana pokrywa niezawodnie chroni płytę grillową przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi pomiędzy sesjami grillowania i można ją łatwo zdjąć bez użycia narzędzi – jest płaska i ma estetyczny wygląd. Maksymalną elastyczność zapewniają składane półki boczne, które po grillowaniu umożliwiają oszczędne przechowywanie. Obszerny schowek z przodu oferuje dodatkowo miejsce na przyprawy, sosy lub duże butelki. AMAROS® to nowy sposób grillowania – przemyślany, wszechstronny i stworzony dla wszystkich, którzy chcą więcej.
Dzięki naszym grillom AMARO® Plancha na nowo odkryjesz sztukę grillowania – nie na zwykłym ruszcie, ale na obszernych planchach ze stali szlachetnej! Dzięki specjalnej konstrukcji płynnie regulowane palniki ze stali nierdzewnej przekazują ciepło równomiernie i bezpośrednio do płyty grillowej, która w ten sposób osiąga odpowiednią temperaturę w bardzo krótkim czasie – zapewniając prawdziwą przyjemność z grillowania. Zdejmowana pokrywa niezawodnie chroni płytę grillową przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi pomiędzy sesjami grillowania i można ją łatwo zdjąć bez użycia narzędzi – jest płaska i ma estetyczny wygląd. Maksymalną elastyczność zapewniają składane półki boczne, które po grillowaniu umożliwiają oszczędne przechowywanie. Obszerny schowek z przodu oferuje dodatkowo miejsce na przyprawy, sosy lub duże butelki. AMAROS® to nowy sposób grillowania – przemyślany, wszechstronny i stworzony dla wszystkich, którzy chcą więcej.
W skrócie
2 palniki w kształcie litery U, które gwarantują równomierne rozprowadzanie ciepła
plancha ze stali nierdzewnej
zdejmowana pokrywa
Czyszczenie
Wyjmowana tacka na tłuszcz ułatwia czyszczenie
Plancha ze stali nierdzewnej z uchwytami bocznymi ułatwiającymi wyjmowanie i wkładanie
Bezpieczeństwo
Butla z gazem o pojemności 11 kg może pozostać w szafce dolnej podczas użytkowania Bezbateryjny zapłon piezoelektryczny w przycisku sterującym oznacza, że rozpalenie płomienia jest bezpieczne i niezawodne
Materiał
Plancha wykonana z wytrzymałej, wysokiej jakości stali nierdzewnej
Malowana proszkowo stalowa pokrywa chroni planchę ze stali nierdzewnej przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi
Dane techniczne
| Nr produktu.: | 8220633 |
|---|---|
| Całkowita moc w kW: | 8.6 |
| Palniki ze stali nierdzewnej kW: | 2 x 4,3 kW |
| Zapłon: | Piezoelektryczny |
| Powierzchnia grillowa cm / cm²: | 60 x 43,5 / 2.610 cm² |
| Ruszt grillowy: | Plancha ze stali nierdzewnej |
| Miejsce do przechowywania butli z gazem: | 11 kg |
| Wysokość robocza: | 86,5 cm |
| Wymiary: | szer. 122,5 x gł. 54,5 x wys. 99,5 cm |
| Wymiary z rozłożonymi półkami bocznymi: | szer. x gł. 56 x wys. 99 cm |
| Waga: | 34 kg |
| Wąż gazowy i regulator ciśnienia gazu 30mbar: | Do dokupienia |