#1876
BONDY 2Z Caravan
med tennsikring
- Effektive, trinnløst regulerbare brennere i rustfritt stål 2 x 2,3 kW med tennsikring sikrer en god matlagingsopplevelse direkte ved kjøretøyet
- robust, forkrommet og avtakbar gryteholder
- avtakbart lokk og glatte overflater for enkel rengjøring
- Låsen sørger for trygg og støyfri transport
FLEKSIBEL, KOMPAKT, EFFEKTIV
Den nye BONDY-serien er den perfekte ledsageren for villmarksentusiaster som legger vekt på komfort og gode funksjoner. Den har to eller tre brennere som kan justeres trinnløst, slik at du kan mestre hvert måltid. Det avtakbare lokket gjør produktene enkle å rengjøre, samtidig som den lette konstruksjonen gjør dem enkle å transportere. Den stabile kjeleholderen sikrer en stødig plassering. Caravan-varianten kobles enkelt til kjøretøyets gasskobling.
Den nye BONDY-serien er den perfekte ledsageren for villmarksentusiaster som legger vekt på komfort og gode funksjoner. Den har to eller tre brennere som kan justeres trinnløst, slik at du kan mestre hvert måltid. Det avtakbare lokket gjør produktene enkle å rengjøre, samtidig som den lette konstruksjonen gjør dem enkle å transportere. Den stabile kjeleholderen sikrer en stødig plassering. Caravan-varianten kobles enkelt til kjøretøyets gasskobling.
Tekniske data
| Artikkelnummer.: | 1876 |
|---|---|
| Total effekt: | 4,6 kW |
| Brennereffekt: | 2 x 2,3 kW |
| Brenner: | Rustfritt stål |
| Drift: | Gassflaske uten skrupatron |
| Tenning: | manuell |
| Tennsikring: | |
| maksimal Ø gryte: | 20 cm |
| Gryteholder: | forkrommet stål |
| Lokk og hus: | pulverlakkert stål, plast |
| Mål: | B 49 x D 28 x H 10 |
| Vekt: | 3 kg |
| Gasslange 80 cm: | Inkludert |