#2095
Urban
- 2 brennere av rustfritt stål for kraftig direkte og indirekte grilling, matlaging og baking
- Massiv, emaljert støpejernrist med integrert flammedeksel
- Forkrommede, avtakbare kjelerister for trygg matlaging og enkel rengjøring
- Lokk av pulverlakkert stål
En allsidig grill med mange muligheter!
Grillene i URBAN-serien gjør at du kan ha flere jern i ilden. Enten du vil grille, koke eller bake, får du alltid nok å sette tennene i – URBAN gjør det mulig. Denne allsidige grillen har ikke bare en grillfunksjon, men også et tiltalende design og intelligent teknologi. Hva klarer den ikke? Driften med gassflasker eller skrupatroner er definitivt ingen svakhet. Det betyr: Du skrur opp varmen på enhver fest med bordversjonen av URBAN! Bruk den på balkongen eller i parken på andre siden av byen. De smarte bordene på siden gjør at du også får mer enn nok plass.
Grillene i URBAN-serien gjør at du kan ha flere jern i ilden. Enten du vil grille, koke eller bake, får du alltid nok å sette tennene i – URBAN gjør det mulig. Denne allsidige grillen har ikke bare en grillfunksjon, men også et tiltalende design og intelligent teknologi. Hva klarer den ikke? Driften med gassflasker eller skrupatroner er definitivt ingen svakhet. Det betyr: Du skrur opp varmen på enhver fest med bordversjonen av URBAN! Bruk den på balkongen eller i parken på andre siden av byen. De smarte bordene på siden gjør at du også får mer enn nok plass.
Video
Enders URBAN // Mobiler Gasgrill 2-Brenner // Grillen, Kochen und Backen
Et overblikk
Massiv, emaljert grillrist med integrerte flammedeksler, 2 brennere av rustfritt stål for kraftig direkte og indirekte grilling, matlaging og baking
Rengjøring
Forkrommede, avtakbare kjelerister for trygg matlaging og enkel rengjøring. To avtakbare fettskåler gjør at du raskt og enkelt kan rengjøre apparatet
Sikkerhet
Drift med gassflaske eller skrupatron (slange og regulator for bruk med gassflaske medfølger)
Materiale
Avtakbare sidebord av stoff som kan foldes ned for å spare plass. Et robust hus av bestandig og lett støpt aluminium. Lokk av pulverlakkert stål med integrert termometer
Tekniske data
| Artikkelnummer.: | 2095 |
|---|---|
| Total effekt: | 4,4 kW |
| Brenner av rustfritt stål: | 2 x 2,2 kW |
| Lokk: | pulverlakkert stål |
| Hus: | pulverlakkert støpt aluminium |
| Tenning: | Piezo |
| Grillflate: | 48 x 32 cm / 1536 cm² |
| Grillrist: | emaljert støpejernrist |
| Valgfri patrondrift: | |
| Arbeidshøyde: | 23 cm |
| Monteringsmål: | B 94 x D 42 x H 34 cm |
| Monteringsmål ved nedfoldede sidebord: | B 70 x D 42 x H 34 cm |
| Vekt: | 13 kg |
| Slange og gasstrykkregulator 30 mbar: | Eksklusiv |