- 2 brennere av rustfritt stål for kraftig direkte og indirekte grilling, matlaging og baking
- Massiv, emaljert støpejernrist med integrert flammedeksel
- Forkrommede, avtakbare kjelerister for trygg matlaging og enkel rengjøring
- Lokk av pulverlakkert støpt aluminium
Grillene i URBAN-serien gjør at du kan ha flere jern i ilden. Enten du vil grille, koke eller bake, får du alltid nok å sette tennene i – URBAN gjør det mulig. Denne allsidige grillen har ikke bare en grillfunksjon, men også et tiltalende design og intelligent teknologi. Hva klarer den ikke? Driften med gassflasker eller skrupatroner er definitivt ingen svakhet. Det betyr: Du skrur opp varmen på enhver fest med bordversjonen av URBAN! Bruk den på balkongen eller i parken på andre siden av byen. PRO-varianten har også en formstabil, bestandig og lett hette av aluminium, og de smarte bordene på siden gjør at du også får mer enn nok plass. Med vognen fra URBAN-serien setter du fart på grillkvelden – den mobile grillen kan enkelt og trygt beveges på det bevegelige understellet.
Et overblikk
Massiv, emaljert grillrist med integrerte flammedeksler, 2 brennere av rustfritt stål for kraftig direkte og indirekte grilling, matlaging og baking
Rengjøring
Forkrommede, avtakbare kjelerister for trygg matlaging og enkel rengjøring. To avtakbare fettskåler gjør at du raskt og enkelt kan rengjøre apparatet
Sikkerhet
Drift med gassflaske eller skrupatron (slange og regulator for bruk med gassflaske medfølger), gassflasken på 5 kg kan stå i underskapet under bruk. Skyvesystem gjør det enkelt å forbinde eller skille grillen og vognen. En stødig vogn for god stabilitet og enkel transport
Materiale
Stort lokk av støpt aluminium med integrert termometer. De avtakbare sidebordene av plast kan foldes sammen slik at du sparer plass. Det robuste huset er av bestandig og lett støpt aluminium
Tekniske data
| Artikkelnummer.: | 2080 |
|---|---|
| Total effekt: | 4,4 kW |
| Brenner av rustfritt stål: | 2 x 2,2 kW |
| Lokk: | pulverlakkert støpt aluminium |
| Hus: | pulverlakkert støpt aluminium |
| Tenning: | Piezo |
| Grillflate: | 48 x 32 cm / 1536 cm² |
| Grillrist: | emaljert støpejernrist |
| Gassflaske som kan oppbevares (maks.): | 5 kg |
| Valgfri patrondrift: | |
| Arbeidshøyde: | 86 cm |
| Monteringsmål: | B 94 x D 55 x H 99,5 cm |
| Monteringsmål ved nedfoldede sidebord: | B 70 x D 55 x H 99,5 cm |
| Vekt: | 18,5 kg |
| Slange og gasstrykkregulator 30 mbar: | Eksklusiv |