#80146
San Diego Next
2
- 2 brennere av rustfritt stål for kraftig direkte og indirekte grilling
- Risten av rustfritt stål sikrer en jevn varmefordeling og er enkel å rengjøre
- Medsvingende varmerist av rustfritt stål
- 2 sidebord der du kan legge grillredskaper
FOR MYE PLASS TIL Å VÆRE LITEN.
Grillene i SAN DIEGO NEXT-serien har fått et friskt nytt design. Nå er de ikke bare en mester på grillkultur, men også et vakkert syn for enhver grillentusiast. Velg mellom modeller med to, tre eller fire brennere og få romslige tilberednings- og avlastningsflater, samtidig som grillene bare tar opp den nødvendige plassen. Dette gjør grillene til et perfekt valg for små terrasser, balkonger eller koselige stevnemøter. Stativene er robuste og har en stor gulvhylle og to hyller til på sidene der du kan oppbevare krydder eller saus. En varmerist av rustfritt stål svinges inn og ut når lokket åpnes og lukkes. Grillristen er også laget av rustfritt stål, og kan enkelt rengjøres etter hver grilløkt. Og når vi snakker om renhet: Det stilrene designet i en mattsvart farge gjør at gassgrillen med brennere av rustfritt stål passer perfekt i alle omgivelser.
Grillene i SAN DIEGO NEXT-serien har fått et friskt nytt design. Nå er de ikke bare en mester på grillkultur, men også et vakkert syn for enhver grillentusiast. Velg mellom modeller med to, tre eller fire brennere og få romslige tilberednings- og avlastningsflater, samtidig som grillene bare tar opp den nødvendige plassen. Dette gjør grillene til et perfekt valg for små terrasser, balkonger eller koselige stevnemøter. Stativene er robuste og har en stor gulvhylle og to hyller til på sidene der du kan oppbevare krydder eller saus. En varmerist av rustfritt stål svinges inn og ut når lokket åpnes og lukkes. Grillristen er også laget av rustfritt stål, og kan enkelt rengjøres etter hver grilløkt. Og når vi snakker om renhet: Det stilrene designet i en mattsvart farge gjør at gassgrillen med brennere av rustfritt stål passer perfekt i alle omgivelser.
Et overblikk
Grillrist av rustfritt stål sikrer en jevn varmefordeling og fortreffelige grillresultater, stor, medsvingende varmerist av rustfritt stål holder ferdiggrillet grillmat varm, 2 brennere av rustfritt stål for kraftig direkte og indirekte grilling,
Rengjøring
Avtakbar fettskuff med fettbeholder til enkel rengjøring, grillrist i flere deler som enkelt kan tas ut og rengjøres
Sikkerhet
Piezo-tenning uten batteri integrert i betjeningshodet muliggjør trygg tenning, flammedeksler beskytter brenneren og optimerer varmefordelingen, inkludert trykkreguleringsventil med integrert sikkerhetsventil og slange for ekstra sikkerhet
Materiale
Stort lokk av emaljert stål og integrert termometer, brennkammer av pulverlakkert stål, sidebord av pulverlakkert stål
Tekniske data
| Artikkelnummer.: | 80146 |
|---|---|
| Total effekt: | 5,6 kW |
| Brenner av rustfritt stål: | 2 x 2,8 kW |
| Lokk: | pulverlakkert stål |
| Brennkammer: | pulverlakkert stål |
| Tenning: | Piezo |
| Grillflate: | 37,5 x 33 / 1237,5 cm² |
| Grillrist: | Rist i rustfritt stål |
| Arbeidshøyde: | 81 cm |
| Monteringsmål: | B 89,5 x D 52 x H 97 cm |
| Vekt: | 14,5 kg |
| Slange og gasstrykkregulator 30 mbar: | Eksklusiv |