#1883
RYDA 2Z GP Caravan
med tennsikring
- Effektive, trinnløst regulerbare brennere i rustfritt stål 2 x 2,3 kW sikrer en god matlagings- og grillopplevelse direkte ved kjøretøyet
- Hus og kokeplate av rustfritt stål av høy kvalitet for robust bruk, lang levetid og enkel rengjøring
- ytterligere matlagingsmulighet med to ytterligere grillplater (1x glatt, 1x med ribber) med spesielt keramikkbelegg
- med tennsikring, piezo-tenning, vindskjerm, transportveske
KJØKKENKOMFORT MØTER FRIHET
Den nye RYDA-serien sikrer uovertruffen ytelse for campingentusiaster. Den har to kraftige, trinnløst regulerbare brennere, tennsikring og piezo-tenning som gjør at du alltid er klar for kulinariske høydepunkter under åpen himmel. De to grillplatene gjør at du kan tilberede mange ulike retter, deriblant saftig biff eller grillede grønnsaker. Det robuste huset av rustfritt stål og det stabile grytestativet garanterer en lang levetid. Den gjennomtenkte slangeholderen og den smarte låsen gjør det lekende lett å transportere apparatet. Et overløpsvern og vindskjerm gjør RYDA-kjøkkenet til det perfekte valget til ethvert villmarkseventyr. Caravan-varianten kobles enkelt til kjøretøyets gasskobling.
Den nye RYDA-serien sikrer uovertruffen ytelse for campingentusiaster. Den har to kraftige, trinnløst regulerbare brennere, tennsikring og piezo-tenning som gjør at du alltid er klar for kulinariske høydepunkter under åpen himmel. De to grillplatene gjør at du kan tilberede mange ulike retter, deriblant saftig biff eller grillede grønnsaker. Det robuste huset av rustfritt stål og det stabile grytestativet garanterer en lang levetid. Den gjennomtenkte slangeholderen og den smarte låsen gjør det lekende lett å transportere apparatet. Et overløpsvern og vindskjerm gjør RYDA-kjøkkenet til det perfekte valget til ethvert villmarkseventyr. Caravan-varianten kobles enkelt til kjøretøyets gasskobling.
Video
Tekniske data
| Artikkelnummer.: | 1883 |
|---|---|
| Total effekt: | 4,6 kW |
| Brennereffekt: | 2 x 2,3 kW |
| Brenner: | Rustfritt stål |
| Drift: | Gassflaske uten skrupatron |
| Tenning: | Piezo |
| Tennsikring: | |
| maksimal Ø gryte: | 20 cm |
| Gryteholder: | emaljert |
| Grillrist/-plater: | Aluminium med keramikkbelegg |
| Vindbeskyttelse: | |
| Lokk og hus: | Rustfritt stål og plast |
| Transportveske: | |
| Mål: | B 52 x D 32 x H 9,5 |
| Vekt: | 6 kg |
| Gasslange 80 cm: | Inkludert |