#1862
RYDA 2Z Caravan
med tennsikring
- Effektive, trinnløst regulerbare brennere i rustfritt stål 2 x 2,3 kW sikrer en god matlagingsopplevelse direkte ved kjøretøyet
- Hus og kokeplate av rustfritt stål av høy kvalitet for robust bruk, lang levetid og enkel rengjøring
- inkludert tenningssikring, piezo-tenning, vindskjerm, transportveske, gasslange
KJØKKENKOMFORT MØTER FRIHET
Den nye RYDA-serien sikrer uovertruffen ytelse for campingentusiaster. Den har to kraftige, trinnløst regulerbare brennere, tennsikring og piezo-tenning som gjør at du alltid er klar for kulinariske høydepunkter under åpen himmel. Det robuste huset av rustfritt stål og det stabile grytestativet garanterer en lang levetid. Den gjennomtenkte slangeholderen og den smarte låsen gjør det lekende lett å transportere apparatet. Et overløpsvern og vindskjerm gjør RYDA-kjøkkenet til det perfekte valget til ethvert villmarkseventyr. Caravan-varianten kobles enkelt til gasskoblingen til fritidskjøretøy.
Den nye RYDA-serien sikrer uovertruffen ytelse for campingentusiaster. Den har to kraftige, trinnløst regulerbare brennere, tennsikring og piezo-tenning som gjør at du alltid er klar for kulinariske høydepunkter under åpen himmel. Det robuste huset av rustfritt stål og det stabile grytestativet garanterer en lang levetid. Den gjennomtenkte slangeholderen og den smarte låsen gjør det lekende lett å transportere apparatet. Et overløpsvern og vindskjerm gjør RYDA-kjøkkenet til det perfekte valget til ethvert villmarkseventyr. Caravan-varianten kobles enkelt til gasskoblingen til fritidskjøretøy.
Tekniske data
| Artikkelnummer.: | 1862 |
|---|---|
| Total effekt: | 4,6 kW |
| Brennereffekt: | 2 x 2,3 kW |
| Brenner: | Rustfritt stål |
| Drift: | Gassflaske uten skrupatron |
| Tenning: | Piezo |
| Tennsikring: | |
| maksimal Ø gryte: | 20 cm |
| Gryteholder: | emaljert |
| Grillrist/-plater: | Aluminium med keramikkbelegg |
| Vindbeskyttelse: | |
| Lokk og hus: | Rustfritt stål og plast |
| Transportveske: | |
| Mål: | B 52 x D 32 x H 9,5 |
| Vekt: | 4 kg |
| Gasslange 80 cm: | Inkludert |