#8220633
Amaro®
2
- ROMSLIG GRILLFLATE: Stekeplaten av rustfritt stål har en flate på 2610 cm² som gir deg den perfekte muligheten til å tilberede ulike retter samtidig
- SIDEHÅNDTAK PÅ STEKEPLATEN AV RUSTFRITT STÅL: sikrer enkel håndtering ved demontering, rengjøring eller når den settes inn i stekeplategrillen
- TRINNLØST REGULERBAR U-FORMET BRENNER AV RUSTFRITT STÅL (4,3 kW): overfører enda mer direkte varme til stekeplaten av rustfritt stål takket være formen
- 2 NEDFELLBARE SIDESTØTTER for plassbesparende oppbevaring
GRILLGLEDE PÅ ET HELT NYTT NIVÅ
Med våre AMARO® planchagriller opplever du grillkunsten på en helt ny måte – ikke på en vanlig grillrist, men på store planchaer i rustfritt stål! De trinnløst justerbare brennerne i rustfritt stål avgir varmen jevnt og direkte til planchaen takket være den spesielle formen, slik at den når ønsket temperatur på kortest mulig tid – for ekte vendemomenter fulle av nytelse. Den avtakbare hetten beskytter planchaen mot vind og vær mellom grilløktene og kan enkelt tas av uten verktøy – den er formfullendt og flat. De nedfellbare sidehyllene gir maksimal fleksibilitet og gjør det mulig å oppbevare grillen på en plassbesparende måte etter bruk. Det romslige oppbevaringsrommet foran gir deg også plass til krydder, sauser eller store flasker. AMAROS® står for en ny måte å grille på – gjennomtenkt, allsidig og laget for alle som vil ha mer.
Med våre AMARO® planchagriller opplever du grillkunsten på en helt ny måte – ikke på en vanlig grillrist, men på store planchaer i rustfritt stål! De trinnløst justerbare brennerne i rustfritt stål avgir varmen jevnt og direkte til planchaen takket være den spesielle formen, slik at den når ønsket temperatur på kortest mulig tid – for ekte vendemomenter fulle av nytelse. Den avtakbare hetten beskytter planchaen mot vind og vær mellom grilløktene og kan enkelt tas av uten verktøy – den er formfullendt og flat. De nedfellbare sidehyllene gir maksimal fleksibilitet og gjør det mulig å oppbevare grillen på en plassbesparende måte etter bruk. Det romslige oppbevaringsrommet foran gir deg også plass til krydder, sauser eller store flasker. AMAROS® står for en ny måte å grille på – gjennomtenkt, allsidig og laget for alle som vil ha mer.
Et overblikk
2 U-formede brennere som garanterer jevn varmefordeling
plancha i rustfritt stål
avtakbar grillhette
Rengjøring
Avtakbar fettskål gjør den enkel å rengjøre, stekeplaten av rustfritt stål med sidehåndtak som gjør det enkelt å sette den inn og ta den ut.
Sikkerhet
Gassflasken på 11 kg kan bli i underskapet under bruk, piezo-tenning uten batteri muliggjør trygg tenning, inkludert trykkreguleringsventil med integrert sikkerhetsventil og slange for ekstra sikkerhet
Materiale
En stekeplate av robust rustfritt stål av høy kvalitet, lokk av pulverlakkert stål som beskytter stekeplaten av rustfritt stål mot vind og vær mellom grilløktene.
Tekniske data
| Artikkelnummer.: | 8220633 |
|---|---|
| Total effekt: | 8.6 |
| Brenner av rustfritt stål: | 2 x 4,3 kW |
| Lokk: | pulverlakkert stål |
| Brennkammer: | pulverlakkert stål |
| Tenning: | Piezo |
| Grillflate: | 60 x 43,5 / 2.610 cm² |
| Grillrist: | Stekeplate i rustfritt stål |
| Gassflaske som kan oppbevares (maks.): | 11 kg |
| Arbeidshøyde: | 86,5 |
| Monteringsmål: | B 122,5 x D 54,5 x H 99,5 cm |
| Monteringsmål ved nedfoldede sidebord: | B 80 x D 56 x H 99 cm |
| Vekt: | 34 kg |
| Slange og gasstrykkregulator 30 mbar: | Eksklusiv |