#1874
BONDY 2 Caravan
- 2 x 2,3 kW:n tehokkaat, portaattomasti säädettävät ruostumattomat teräspolttimet vakuuttavaan ruoanlaittoelämykseen suoraan matkailuauton vieressä
- kestävä, kromattu ja irrotettava kattilapidike
- irrotettava kansi ja sileät pinnat helppoon puhdistukseen
- suljin huolehtii turvallisesta ja äänettömästä kuljetuksesta
JOUSTAVA, KOMPAKTI, TEHOKAS
Uusi BONDY-sarja on täydellinen kumppani retkeilyn ystäville, jotka arvostavat mukavuutta ja toiminnallisuutta. Kahdella tai kolmella portaattomasti säädettävällä polttimella suoriudut jokaisesta ateriasta käden käänteessä. Irrotettava kansi huolehtii helposta puhdistuksesta, ja kevyt design tekee kuljetuksesta helppoa. Vakaudesta huolehtii vakaa kattilapidike. Caravan-malli voidaan helposti liittää vapaa-ajan ajoneuvojen kaasuliitäntään.
Uusi BONDY-sarja on täydellinen kumppani retkeilyn ystäville, jotka arvostavat mukavuutta ja toiminnallisuutta. Kahdella tai kolmella portaattomasti säädettävällä polttimella suoriudut jokaisesta ateriasta käden käänteessä. Irrotettava kansi huolehtii helposta puhdistuksesta, ja kevyt design tekee kuljetuksesta helppoa. Vakaudesta huolehtii vakaa kattilapidike. Caravan-malli voidaan helposti liittää vapaa-ajan ajoneuvojen kaasuliitäntään.
Tekniset tiedot
| tuotenumero.: | 1874 |
|---|---|
| kokonaisteho: | 4,6 kW |
| polttimen teho: | 2 x 2,3 kW |
| poltin: | ruostumaton teräs |
| käyttö: | kaasupullo tai kierreventtiilinen kaasupatruuna |
| sytytys: | manuaalinen |
| kattilan suurin halkaisija: | 20 cm |
| kattilateline: | kromattu teräs |
| kansi & kuori: | jauhemaalattu teräs, muovi |
| mitat: | L 49 x S 28 x K 10 cm |
| paino: | 3 kg |
| kaasuletku 80 cm: | sisältyy |