#187633
BONDY 2Z Caravan
med tændingssikring
- 2 kraftfulde, trinløst justerbare brændere i rustfrit stål på 2,3 kW med tændingssikring giver overbevisende madlavningsresultater direkte ved campingvognen.
- Robust, forkromet og aftagelig grydeholder
- Aftageligt låg og glatte overflader for nem rengøring
- Lukningen sikrer sikker og lydløs transport.
FLEKSIBEL, KOMPAKT, KRAFTFULD
Den nye BONDY-serie er den perfekte ledsager for udendørsentusiaster, der værdsætter komfort og funktionalitet. Med to eller tre trinløst justerbare brændere kan du mestre ethvert måltid på ingen tid. Det aftagelige låg sikrer nem rengøring, mens det lette design gør transporten ubesværet. Den stabile grydeholder sikrer en sikker base. Campingvognsversionen kan nemt tilsluttes gastilslutningen på fritidskøretøjer.
Den nye BONDY-serie er den perfekte ledsager for udendørsentusiaster, der værdsætter komfort og funktionalitet. Med to eller tre trinløst justerbare brændere kan du mestre ethvert måltid på ingen tid. Det aftagelige låg sikrer nem rengøring, mens det lette design gør transporten ubesværet. Den stabile grydeholder sikrer en sikker base. Campingvognsversionen kan nemt tilsluttes gastilslutningen på fritidskøretøjer.
Tekniske data
| Varenummer.: | 187633 |
|---|---|
| Samlet ydeevne: | 4,6 kW |
| Brænder ydeevne: | 2 x 2,3 kW |
| Brænder: | rustfrit stål |
| Drift: | Gasflaske eller skruepatron, Eksternt gasudtag til fritidskøretøjer |
| Tænding: | manuelt |
| Tændingssikring: | |
| Maks. grydediameter: | 20 cm |
| Grydeholder: | forkromet stål |
| Låg & Hus: | pulverlakeret stål, plastik |
| Mål: | B 49 x D 28 x H 10 cm |
| Vægt: | 3 kg |